burgucu logo
Anahtar Teslim Komple Ev Tadilatı

Anahtar Teslim Komple Ev Tadilatı

Tadilat ve onarım işleri can sıkıcı, sorunlu işler olmaktan çıkıyor. Eskiden ustalarla tek tek uğraşmak zorunda kalıyordunuz. Şimdi tek bir telefonla işinizin tüm yükünden kurtuluyorsunuz. Birebir, yerinde A’dan Z’ye tüm tadilat işlerinizi bize gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Güleryüzlü ve uzman kadromuz ile işimizi severek yapıyor ve yaptığımız her işin sorumluluğunu alıyoruz.

 

  Anahtar Teslim Ev Tadilatı Aşamaları

  • Keşif randevusu alındıktan sonra, yerinde müşteri ile birlikte, müşterinin istekleri not alınır. Bu isteklerin teknik olarak uygulanabilirliği değerlendirilir. Röleve  ölçüsü alınır. Sunum için müşteriye randevu  verilir. Tasarım ve projelendirme yapılır, İşçilik ve  malzeme  fiyat teklifi hazırlanır. 
     
  • Ofisde sunum yapılarak yapılacak uygulama ve  teklif  anlatılır. Müşterinin kabul etmesi durumunda sözleşme yapılır ve iş başlama tarihi  belirlenir. 
  • Gerekli koruma önlemleri alınarak işe başlanır. Öncelikle kullanılmayacak malzemeler sökülür, gerekli ise seramikler kırılır, su ve tesisat hatları hazırlanır . Su ve elektrik tesiatı yenilenir. Sıva  ve şap işleri yapılır. Seramik işçilikleri tamamlanır. Stropiyer, alçıpan,alçı sıva, saten alçı ve  boya işleri sırası ile yapılır. Mutfak ve banyo dolabı montajı, duş teknesi ve duşakabin montajı, vitrifiye ve armatür montajları yapılır. Kapı ve parke montajları yapılır, temizlik yapılarak iş teslim edilir. 
  • Yapılacak bu çalışmaların iş programı sözleşme yapılırken hazırlanır, bir nüshası da müşteriye verilir.

A’DAN Z’YE TADİLAT HİZMETLERİMİZ

  KOMPLE EV TADİLATI  
MUTFAK TADİLATI   
BANYO TADİLATI   

LAMİNAT PARKE SATIŞ&MONTAJ

ASMATAVAN- ALÇIPAN

KARTONPİYER-ALÇISIVA

BOYA-BADANA-DUVAR KAĞIDI

PVC KAPI VE PENCERE SİSTEMLERİ